Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

काँग्रेस बैठक आज पनि बस्दै, सत्तादेखि महाधिवेशनसम्मका विषयमा छलफल हुने

काठमाडौँ । सरकारविरुद्ध आन्दोलन तय गर्न हिजोदेखि शुरु भएको प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेपाली काँग्रेसको केन्द्रीय कार्यसमितिको बैठक आज पनि बस्ने भएको छ । बैठक आज दिउँसो २ बजेपछि पार्टी केन्द्रीय कार्यालय सानेपामा पुनः बस्नेगरी हिजोको बैठक टुंगीएको थियो । बैठकमा आन्दोलनको स्वरुपका बारेमा छलफल गर्ने प्रवक्ता विश्वप्रकाश शर्माले जानकारी दिनुभयो ।

भ्रष्टाचार, कुशासन, अकर्मण्ड्यतालगायतले सरकार गैरजिम्मेबार देखिएको र जनताप्रतिको आधारभूत दायित्व पनि निर्वाह गर्न नखोजेको भन्दै काँग्रेसले सरकार विरुद्ध आन्दोलनमा उत्रिने तयारी गरेको हो ।

तत्कालिन सञ्चार मन्त्री गोकुल बास्कोटाले कमिसन मागेको अडियो प्रकरण, ओम्नी, मुल्यबृद्धि, कोरोनामा बेवस्ता लगायतका दर्जनौ विषयमा पटक पटक दवाव दिदाँ पनि सरकारले सच्चिने छाँटकाट नदेखाएकाले आन्दोलनमा जानुको विकल्प नभएको प्रवक्ता शर्माको भनाई छ ।

बैठकमा अन्य समसामयीक विषयमा पनि छलफल हुने उहाँले जानकारी दिनुभयो । उहाँका अनुसार बैठकमा संसद अधिवेशन आकस्मीक रुपमा अन्त्य गरेको, पार्टीको महाधिवेशनको तयारीलगायतका विषयमा पनि छलफल हुने कार्यसूची रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP