Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

दाङ मा वडाध्यक्षमाथि आक्रमण गरेकाे आराेपमा थप दुई जना पक्राउ

दाङ – शान्तिनगर गाउँपालिका २ का वडाध्यक्ष फर्साराम डाँगीमाथि भएको आक्रमणको घटनामा संलग्न रहेको आरोपमा प्रहरीले थप दुई जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

पक्राउ पर्नेमा शान्तिनगर गाउँपालिका ३ भलानेटीका २३ वर्षीय आकाश केसी र खड्कबहादुर विक रहेको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरले जानकारी दिएकाे छ । घटनाको अनुसन्धानकाे लागि आकाशलाई सोमबार  बिहान र खड्कालाई आइतबार पक्राउ गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय तुलसीपुरका  प्रहरी निरीक्षक (इन्सपेक्टर) तथा प्रवक्ता चक्र डम्बरपालले जानकारी दिनुभयो ।

यसअघि प्रहरी याे घटनामा तीन जनालाई पक्राउ गरिसकेको छ । वडाध्यक्ष डाँडीमाथि भएको आक्रमणको जिम्मा विप्लव नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीले लिएको थियो । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP