Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

खाडी र मलेसियाबाट धमाधम फर्कंदै नेपाली, मंगलबार मात्रै ११ सय ७४ जना स्वदेश आइपुगे

काठमाण्डौ – आज खाडी र मलेसियाबाट विभिन्न सात उडानमार्फत ११ सय ७४ जना नेपाली स्वदेश आइपुगेका छन् ।

कुवेतबाट तीन उडानमार्फत ४६८ जना नेपाली स्वदेश फर्किएका त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलले जनाएको छ । नेपाल एअरलाइन्सको चार्टर्ड उडानमार्फत १४९ जना र आममाफीमा सहभागी ३१९ जना जजिरा एअरको दुई उडानमार्फत आज स्वदेश फर्किएका हुन् ।

यस्तै आज साउदीबाट पनि दुई उडानमार्फत नेपालीहरु स्वदेश आएका छन् । नेपाल एअरलान्सको चार्टर्ड उडानमार्फत साउदीको रियादबाट २५२ जना र हिमालयको चार्टर्ड उडानमार्फत दमामबाट १५४ जना घर फर्किएका हुन् । दमामबाट २ र रियादबाट १ जना नेपालीको शव पनि ल्याइएको छ ।

हिमालय एअरलाइन्सकै चार्टर्ड उडानमार्फत आज यूएईको आबुधावीबाट पनि दुई बच्चासहित १५५ जना नेपाली स्वदेश आएका छन् भने मलेसियाको क्वालालाम्पुरबाट १४८ जना फर्किएका विमानस्थलले जनाएको छ ।

यतै आज राति नेपाल एअरलाइन्स र हिमालय एअरलाइन्सका जहाज यूएईको दुबई र कतारको दोहा जाँदैछन् ।

भोलि कहाँ कहाँबाट आउँदैछन् नेपाली ?

भोलि बुधबार नेपाली ल्याउन र लिन जानका लागि ११ वटा अन्तर्राष्ट्रिय उडान हुने विमानस्थलले जनाएको छ । खाडीका देश र मलेसियाबाट विभिन्न पाँच उडानमार्फत नेपाली फर्कंदैछन् । कतारको दोहाबाट मात्रै तीन उडानमार्फत नेपाली फर्कने तालिका रहेको विमानस्थलले उल्लेख गरेको छ ।

बुधबार हिमालय एअरलाइन्स, नेपाल एअरलाइन्स र कतार एअरवेज नेपाली लिएर आउनेछन् । नेपाल एअरलाइन्समार्फत यूएईको दुबईबाट नेपालीहरु फर्कंदैछन् भने हिमालय एअरलाइन्समार्फत मलेसियाको क्लालाम्पुरबाट नेपाली स्वदेश फर्कनेछन् । भोलि साउदी, यूएई, मलेसिया लगायतका देशमा नेपाली लिन जहाज जानेछन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP