Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

ल्याटिन अमेरिका र क्यारेबियन क्षेत्र कोरोना सङ्क्रमणको नियन्त्रण बाहिर, सहयोग गर्न राष्ट्रसंघको आग्रह

काठमाण्डौ – विश्वमा कोरोना सङ्क्रमितको सङ्ख्या लगातार बढ्दै गएको छ । अहिलेसम्म एक करोड २६ लाखभन्दा बढी मानिस यस भाइरसबाट सङ्क्रमित भइसकेका छन् भने पाँच लाख ६२ ह्जारभन्दा बढीको ज्यान गइसकेको छ ।

यस्तै ७३ लाखभन्दा बढी बिरामी सङ्क्रमणबाट मुक्त भएका छन् । संयुक्त राष्ट्रसंघका अनुसार अहिले ल्याटिन अमेरिका र क्यारेबियन क्षेत्रमा कोरोना सङ्क्रमणको दर तीव्र छ । संयुक्त राष्ट्रसंघका प्रमुख एन्टोनियो गुटरेसले अमेरिका र क्यारेबियन देशहरुमा अवस्था नियन्त्रण बाहिर रहेको भन्दै ती देशहरुले आफ्नो प्रयास बढाउनुपर्ने बताएका छन् । 

यो क्षेत्रमा गरिबीको दर ३० दशमलब २ प्रतिशतबाट बढेर ३७ दशमलब २ प्रतिशत पुगेको र यसले अघिल्लो वर्षको तुलनामा २३ लाख मानिसलाई प्रभावित गर्ने भन्दै गुटरेसले यो क्षेत्रमा आर्थिक सहायता गर्न विश्व समुदायलाई समेत आग्रह गरेका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP