Trending
flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने

मोटसाईकल दुर्घटना हुदाँ एक जनाको मृत्यु

माधब बेल्बासे

चन्द्रौटा,२८ असार

कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका १ बनकसवासा नजिकै आईतवार दिउँसो मोटरसाईकल दुर्घटना हुदाँ एक जना युवकको मृत्यु भएको छ । पश्चिम बाट पुर्व जादै गरेको रा ५ प ५६४१ नम्बरको मोटरसाईकल अनियन्त्रीत हुदाँ दुर्घटना भएको अस्थायी ट्राफिक चन्द्रौटाका प्रहरी सहायक निरिक्षक हरि जिसीले बताउनुभयो ।

मृत्यु हुनेमा मोटरसाईकल चालक रोल्पाको गंगादेव गाउँपालिका ७ जाउचौरका २२ वर्षीय ललित बुढाको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको हो । उनको टाउकोमा गभ्मीर चोट लागेको र उपचारको लागि बहादुरगंञ्जमा रहेको शिवराज अस्पतालमा पु¥याएपछि अस्पतालले मृत घोषणा गरेको हो ।

उक्त मोटरसाईकलमा सवार एक जना घाईते भएका छन् । उनको बुटवलमा उपचार भइरहेको प्रहरिले जनाएको छ । सडक देखि केहि पर कल्भड मुनी परेकोले समयमा उद्धार हुन नसकेको जनाइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP