Trending
flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी

कृष्णनगरलाई कागज मुक्त बनाउनमा जोड

कपिलवस्तुको कृष्णनगर नगरपालिका राजस्व शाखामा अनलाईन प्रणालि सुरु भएको छ । नगरपालिकालाई कागज मुक्त गराई प्रविधिको प्रयोग गरी सेवा प्रदान गर्ने नगरपालिकाका प्रमुख प्रशाकिय अधिकृत गेहेन्द्र बहादुर डांगीले बताउनुभयो ।

विहिवार नगरपालिकामा आयोजित एक कार्यक्रमका बिच नगरप्रमुख रजत प्रताप शाहले सेवा उद्धघाटन गर्नुभएको हो ।
नगरप्रमुख शाहले नगरपालिकाको पुर्ण रुपमा अनलाईन प्रणालि बाट काम हुने उहाँले बताउनुभयो ।

अनलाईन प्रणालिवाट कर्मचारी र समयको बचत हुने उहाँले जनाउनुभयो । अब नगरपालिकाले बुझ्ने राजस्व अनलाईन प्रणालि बाट बुझिने शाहले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP