Trending
अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै

६६ प्रहरी नायब निरीक्षकको सरुवा, को कहाँ पुगे ? (नामसहित)

काठमााडौं । नेपाल प्रहरीका ६६ जना नायब निरीक्षक (सई) हरूको सरुवा र पदस्थापना भएको छ ।प्राविधिक प्रहरी नायब निरीक्षक पदमा बढुवा तथा पदस्थापना भएकाहरूको शुक्रबार सरुवा र पदस्थापना गरिएको प्रहरी हेडक्वार्टरले जनाएको छ ।

साउन २ गतेको निर्णयअनुसार प्राविधिक प्रहरी समूह, इञ्जिनियरिङ, उप–समूहअन्तर्गत सञ्चारतर्फको प्रहरी सहायक निरीक्षक पदबाट प्रहरी नायब निरीक्षक पदमा बढुवा भएकाहरूको पदस्थापना र सरुवा भएको हो ।

हेर्नुस् नामावली

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP