Trending
समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई

पाल्पा : खोलाले बगाएर बेपत्ता भएका पुरुष मृत भेटिए

पाल्पा – पाल्पामा रिडी खोला तर्ने क्रममा बेपत्ता भएका पुरुष मृत भेटिएका छन् ।

शुक्रबार बेलुकी रैनादेवी छहरा गाउँपालिका ३ पट्टाचौरको रिडी खोला तर्ने क्रममा बेपत्ता भएका अर्घाखाँची सन्धिखर्क नगरपालिका ८  किमडाँडाका ४० वर्षीय देवबहादुर मुखिया शनिबार दिउँसो मृत अवस्थामा भेटिएका हुन् ।  

जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका अनुसार गुल्मी छत्रकोट गाउँपालिका ५ मनबाहाकको रिडी खेलामा मृत भेटिएका मुखियाको शव पोस्टमार्टमपछि परिवारको जिम्मा लगाउने तयारी भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP