Trending
flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी

इंग्लिस प्रिमियर लिगमा आज तीन खेल हुने

इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलमा आज (सोमबार) विभिन्न तीन खेल हुनेभएका छन् ।

आज (सोमबार) हुने खेलमा उल्भ्सले घरेलु मैदानमा क्रिस्टल प्यालेससँग खेल्दा एभर्टनले सेफिल्डसँग उसैको मैदानमा खेल्नेछ भने अर्को खेलमा न्युकासल र ब्राइटनबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ। उल्भ्स घरेलु मैदानमा जित निकाल्दै लिगको छैटौं स्थानमा उक्लन चाहन्छ । सातौं स्थानको उल्भ्सले ५६ अंक जोडेको छ ।

क्रिस्टल ४२ अंक जोडेर १४ औं स्थानमा रहेको छ । एभर्टन सेफिल्डलाई हराएर अंक तालिका सुधार गर्ने योजनामा हुनेछ । एभर्टन ४६ अंक जोडेर लिगको १२ औं स्थानमा रहेको छ । ५४ अंक जोडेको सेफिल्ड आठौं स्थानमा रहेको छ । सेफिल्ड पनि एभर्टनलाई हराएर अंक तालिका सुधार गर्न योजनाका साथ मैदानमा उत्रिने भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP