Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

स्याङ्जामा एक पुरुषले काटे आफ्ना दुईवटै अण्डकोष

काठमाडौँ । स्याङ्जामा एक पुरुषले आफ्नै अण्डकोष काटेका छन् । स्याङ्जा पुतलीबजार नगरपालिका २ काभ्रेका ४५ वर्षीय सुक बहादुर गुरुङले आफ्ना दुईवटै अण्डकोष काटेका हुन् । उनले घाँस काट्ने हसियाले आफ्ना दुईवटै अण्डकोष काटेको प्रहरीले जनाएको छ ।

अण्डकोष काटीएपछि घाइते भएका उनलाई जिल्ला अस्पताल स्याङ्जा लगिएको थियो । उनको त्यहाँ उपचार हुन नसकेपछि गण्डकी अस्पताल पोखरा रिफर गरिएको छ । उनको मानसिक सन्तुलन ठिक नभएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP