Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

शिवराजमा समुदाय स्तरमा कोरोना

दिपक कुँवर
कपिलवस्तु शिवराज नगरपालिकामा समुदाय स्तरमा नै कोरोना पोजेटिभ देखिएको छ । मंगलबार राष्ट्रिय जनस्वास्थ्य प्रयोगशाला टेकु काठमाण्डौमा परिक्षण गरिएका मध्ये शिवराज नगरपालिकाका ३४ जना कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो ।
पोजेटिभ देखिएका मध्ये १५ जना राष्ट्रिय माविको क्वारेन्टाइनमा बसेका छन । ७ जना आफनै होम क्वारेन्टाइनमा बसेका र बाकी समुदाय स्तरका रहेको शिवराज नगरपालिका स्वास्थ्य शाखा प्रमुख चुडामणी भटट्राईले बताउनु भयो । समुदाय स्तरमा १ जना वडा सचिव र २ जना शिक्षक समेत रहेका छन । शिक्षक नेपाल आदर्श मावि शिवपुर र कर्मचारी वडा नं. १ सचिव रहेको उहाँले बताउनु भयो ।
होम क्वारेन्टाइनमा बसेका वडा नं. ९ शिवगढीका ४ जना, वडा नं. १ शिवपुरका १ जना र वडा नं. ३ का २ जना रहेका छन । समुदाय स्तरमा भने नगरको वडा नं. ५, वडा नं. १, वडा नं. ११ र वडा नं. ३ मा र २ जना कृष्णनगर नगरपालिका बहादुरगंजका रहेको शिवराज स्वास्थ्य शाखाले जनाएको छ । पोजेटिभ देखिएकाहरुको ट्रेसिङ्ग गरी सम्पर्कमा आएकाहरुको छिटै स्वाब संकलन गरिने स्वास्थ्य शाखा प्रमुख भट्टराइले बताउनु भयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP