मोटरसाईकल चोरी गर्ने गिरोह सक्रिय,३ मोटरसाईकल सहित एक पक्राउ

कपिलवस्तु

कपिलवस्तुमा मोटसाईकल चोरी गर्ने गिरोह सक्रिय भएको छ । केहि समय अघि जिल्लाका विभिन्न ठाउँ बाट एक दर्जन भन्दा बढी मोटसाईल चोरी भए पश्चात प्रहरीले संक्रियता देखापछि चोरी केहि कम भएपनि फेरी चोरी गर्नेहरु संक्रिय हुन लागेका छन् ।

मगंलवार राती ११ बजे बहादुरगञ्ज वाट ३ वटा मोटरसाईकल चोरी भएका छन् । लु २ त १९६२,लु ५६ प ९३७७,लु २ ख २१८९ नम्बरका मोटरसाईकल चोरी भएका हुन ।

चोरी भएपछि मोटरसाईकल धनिले प्रहरीलाई जानकारी गराएपछि तिन वटै मोटरसाईकल फेला परेका छ । कृष्णनगर नगरपालिका ८ जमुनीमा एउटा,देवानगढीयामा एउटा र कृष्णनगर नगरपालिका वडा ७ सुखरामपुर वाट एउटा मोटरसाईकल फेला परेको प्रहरीले जनाएको छ ।

उक्त चोरीमा संमल्ग्न भएको भन्दै कृष्णनगर नगरपालिका वडा न ७ का बिसम्वर कुर्मीलाई पक्राउ गरि थप अनुसन्धान भई रहेकाे प्रहरी स्राेतले जनाएको छ ।

    Tags:

Shares