Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

वडा प्रहरी कार्यालयका प्रमुखलाई घुस दिन पुगेका व्यापारी आफै परे फन्दामा

स्याङ्जा – वडा प्रहरी कार्यालय वालिङका प्रमुखलाई घुस खुवाउन पुगेका व्यापारी आफै फन्दामा परेका छन् । 

मंगलबार ‘ल यो तपाईँले राख्नुहोस्, म व्यापार गर्छु भन्दै १५ हजार रुपैयाँ टेबलमा नै आइपुग्दा कार्यालयमा काम गरिरहनु भएका प्रमुख तथा प्रहरी निरीक्षक (इन्स्पेक्टर) निरन्जन घिमिरे एकछिन अलमल नै पर्नुभयो । 

रुपन्देहीको वसन्तपुर गाँउपालिका ४ घर भइ वालिङ नगरपालिका ८ बस्दै आएका जहरुद्दीन मियाँ पैसा बोकेर प्रहरी प्रमुखकोमा पुगेका हुन् । मियाले गोरु व्यापार गर्नु पर्यो, ल यो तपाईँ राख्नुहोस् भन्दै घिमिरेको टेबलमा पैसा राखेका थिए । 

त्यसलगत्तै मियाँलाई पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय स्याङ्जाका प्रवक्ता हेमराज घिमिरेले जानकारी दिनुभयो ।  

पक्राउ परेका ५१ वर्षीय मियाँलाई रकमसहित आवश्यक काबाहीको लागि मंगलबार नै अख्तियार दुरूपयोग अनुसन्धान आयोग पोखरा पठाइएको प्रवक्ता घिमिरेले बताउनु भयो ।   

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP