Trending
अपराध क्षणिक रिस रोक्न नसक्दा मारिँदैछन् निर्दोष आर्थिक पोखराको होटल सरोवर र किङस लाउन्जमा प्रभु बैंकका ग्राहकलाई छुट स्वास्थ्य स्वास्थ्यमन्त्री यादवको वीरमा ३ घण्टा छड्के राजनीति संसद् सचिवालयलाई बजेटको कमी हुँदैन : अर्थमन्त्री राजनीति कर्णाली प्रदेश : मन्त्री शाहलाई भूमि व्यवस्था तथा कृषिको कार्यभार समाज सगरमाथाबाट ओर्लंदा एकजना नेपाली र एकजना बेलायती बेपत्ता समाज गर्मी बढेपछि चितवनका ६० जना कैदीलाई सारियो समाज कैलाश सिरोहिया पक्राउप्रति नेपाल मिडिया सोसाइटीको विरोध राजनीति अनलाइनबाट सुझाव लिएर नीति, कार्यक्रम र बजेट बनाउँदै पैयूँ राजनीति गण्डकी प्रदेशको दोस्रो पञ्चवर्षीय योजनाको परिमार्जित आधार पत्र सार्वजनिक

सवारी ज्यान मुद्दामा फरार गाउँपालिका अध्यक्ष पक्राउ

काठमाण्डाै – बाराको विश्रामपुर गाउँपालिकाका अध्यक्ष अमिरीलाल पाल पक्राउ परेका छन् ।

इलाका प्रहरी कार्यालय प्रसौनी गण्डकको प्रहरी निरीक्षक ओमप्रकाश यादव नेतृत्वको टोलीले गाउँपालिका अध्यक्ष पाललाई बिहान ११ बजे पक्राउ गरेको हो  विश्रामपुर ३ बाट अध्यक्ष पाललाई पक्राउ गरेको हो ।

सवारी ज्यान मुद्दामा बारा जिल्ला अदालतबाट २९ दिन सजाय र दुई हजार जरिबानाको आदेश भएपछि फरार सूचीमा रहेका पाललाई आइतबार पक्राउ गरी अदालत समक्ष पेश गरिएको प्रहरी उपरीक्षक विकासराज खनालले जानकारी गराउनु भयो ।

जिल्ला अदालतबाट पाललाई कारागार पठाउने आदेश भएको र केहीबेरमा पाललाई वीरगन्ज कारागार पठाइने प्रहरी उपरीक्षक खनालले बताउनु भयो । २०६३ भाद्र २९ गते जिल्ला अदालतले पाललाई सवारी ज्यान मुद्दामा दण्ड तोकेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP