Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

नेता कुट्ने सांसद शाहलाई अझै कारबाही भएन

गत पुस ५ गते साँझ घरमै बोलाएर कुटपिट गरेका प्रतिनिधिसभा सदस्य अभिषेक प्रताप शाहमाथि अझै कारबाही हुन सकेको छैन् । कृष्णनगरस्थित आफ्नै घरमा बोलाएर सांसद शाहले राप्रपा संयुक्तका केन्द्रिय सदस्य श्याम मिश्रालाई कुटपिट गरेका थिए । नेता मिश्राले आफुलाई हत्या गर्ने उद्देश्यले घरमै बोलाएर कुटपिट गर्ने सांसद शाहमाथि कानुनी कारबाहीको माग गर्दै आएपनि जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तु यस विषयमा मौन जस्तै बनेको छ । नेता मिश्राले दिएको जाहेरी प्रहरीले अस्विकार गर्दै आएको छ ।
घटना घटेको ५ दिन वितिसक्दा पनि कुनै न्याय नपाएपछि नेता मिश्राका समर्थकले बुधबार झण्डै चार घण्टा चन्द्रौटा–कृष्णनगर सडकखण्ड बन्द गराएका छन । पटक पटक प्रहरीलाई जाहेरी दर्ता गर्न भने पनि नमाने पछि सडक नै बन्द गरेर न्याय माग्न परेको मिश्राका समर्थकको गुनासो रहेको छ ।
नेता मिश्राले सांसद शाहले आफ्नो हत्याको योजना बनाएको समेत खुलासा गरिसकेका छन । मायादेवी टिभीसंग कुराकानीको क्रममा मिश्राले सांसद शाहले कोठामा लगेर बन्दुक देखाउँदै कुटपिट गरेको बताएका थिए । आफुले प्रहरीलाई प्रष्ट प्रमाण दिदा पनि कुनै सुनुवाई नभएको मिश्राको गुनासो छ ।
यता इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरले यो घटना जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुले हरेको भन्दै उम्कने गरेको छ । प्रतिनिधिसभा सदस्यसंग जोडिएको घटना भएकोले यो मुद्धा जिल्ला प्रहरी कार्यालयले नै हेरेको इलाका प्रहरीले बताउँदै आएको छ ।
कपिलवस्तुका प्रहरी उपरिक्षक दीपशम्सेर जवराले मिश्रा पक्षको जाहेरी प्रहरीले नबुझेको प्रष्ट पार्नुभयो । सामान्य कुटपिटको मुद्धालाई शरीर बन्दगी, ज्यान मार्ने उद्योग र अपहरण मुद्धा सम्बन्धि जाहेरी लिएर आएकाले प्रहरीले नबुझेको मायादेवीलाई बताउनुभयो । यो विषय सामान्य कुटपिटको भएकोले त्यसैनुसारको जाहेरी आए आफुहरुले लिने उहाँले बताउनुभयो । शाह प्रतिनिधिसभा सदस्य भएको र अहिले संसद चलिरहेकोले तत्काल नियन्त्रणमा लिन नसकिने पनि उहाँले प्रष्ट पार्नुभएको छ । यस विषयमा छलफल चलिरहेकोले छिट्टै निकास निस्कने उहाँको भनाई छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP