Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

सिरहामा कार्यरत एक प्रहरी जवानलाई श्रीमती हत्याकाे आरोप

सिरहा – सिरहामा कार्यरत एक प्रहरी जवानलाई श्रीमतीको हत्या गरेको आरोप लागेको छ ।

इलाका प्रहरी कार्यालय लहानमा कार्यरत प्रहरी जवान विपिनकुमार झाले दाइजो कम भएको भन्दै श्रीमती ज्योतिको हत्या गरेको पीडित परिवारको आरोप छ ।  भारत माइती भएकाी ज्याेतिलाई विवाहपछि दाइजो कम भएको भन्दै विपिनले शारीरिक तथा मानसिक यातना दिने गरेको पीडित परिवारको भनाइ छ ।

यसै क्रममा विपिनले गएको पुस ७ गते विष खुवाएर उनकाे हत्या गरेको पीडित परिवारका सञ्जयकुमार झाले आरोप लगाउनुभएको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP