Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

फाल्गुन १ गते बाट प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने

अराज बेल्बासे माघ ३, अर्घाखाँची

शितगंगा नगरपालिकाको वडा नम्बर ४ को मुख्य बजार अमराईको नजिकैरहेको सानादहमा यहि फाल्गुन १ गते देखि १२ गते सम्म प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने भएको छ । शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघको आयोजनामा प्रथम शितगंगा कृषि पर्यटन तथा औद्योगिक ब्यापार महोत्सव हुन लागेको शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष चिन्तराज अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । महोत्सवमा १२० बढी बिभिन्न स्टलहरु रहने अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । यस्तै महोत्सवमा रोटे पिङ , डुँगा पिङ, रेल गाडी, बालबालिकाका बिभिन्न खेलका सामाग्री लगायतका बाल उद्यानका सामाग्री रहने छन । महोत्सवमा स्थानिय उत्पादन हस्तकला स्थानिय कला सस्कृतिको संरक्षणका लागि बिभिन्न सांगितिक कार्यक्रम हुने छन । साथै प्रथम शितगंगा डान्स आइडल तथा खुल्ला दोहोरी प्रतियोगिता चर्चिच राष्ट्रिय कलाकार तथा स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP