Trending
अन्तर्राष्ट्रिय अन्न आपूर्ति नभए गाजाका महिला र बालबालिका भोकमरीबाट थप प्रताडित हुने राजनीति अवसरबाट महिला जनप्रतिनिधि समेत पछि परेको गुनासो राजनीति कोशी प्रदेश : सर्वसम्मतिले बजेट पारित राजनीति फेवाताल संरक्षणका लागि सर्वोच्चको फैसला कार्यान्वयन गर्न सहजीकरण समिति राजनीति अब ऋणको जमानत बस्नेलाई कालोसूचीमा राख्ने म्याद ९० दिन राजनीति जनताबाट स्थापित वर्तमान प्रणाली कमजोर छैन : अर्थमन्त्री अन्तर्राष्ट्रिय उत्तरपूर्वी चीनको कोइलाखानीमा दुर्घटना, ११ जनाको मृत्यु राजनीति सिंहदरबारमा मन्त्रिपरिषद् बैठक जारी राजनीति प्रदेशका मन्त्रीहरूलाई प्रधानमन्त्रीको आश्वासन, प्रहरी समायोजन चाँडै अघि बढ्छ राजनीति देउवाले आज पार्टीका पदाधिकारी र पूर्वपदाधिकारीसँग छलफल गर्ने

फाल्गुन १ गते बाट प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने

अराज बेल्बासे माघ ३, अर्घाखाँची

शितगंगा नगरपालिकाको वडा नम्बर ४ को मुख्य बजार अमराईको नजिकैरहेको सानादहमा यहि फाल्गुन १ गते देखि १२ गते सम्म प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने भएको छ । शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघको आयोजनामा प्रथम शितगंगा कृषि पर्यटन तथा औद्योगिक ब्यापार महोत्सव हुन लागेको शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष चिन्तराज अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । महोत्सवमा १२० बढी बिभिन्न स्टलहरु रहने अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । यस्तै महोत्सवमा रोटे पिङ , डुँगा पिङ, रेल गाडी, बालबालिकाका बिभिन्न खेलका सामाग्री लगायतका बाल उद्यानका सामाग्री रहने छन । महोत्सवमा स्थानिय उत्पादन हस्तकला स्थानिय कला सस्कृतिको संरक्षणका लागि बिभिन्न सांगितिक कार्यक्रम हुने छन । साथै प्रथम शितगंगा डान्स आइडल तथा खुल्ला दोहोरी प्रतियोगिता चर्चिच राष्ट्रिय कलाकार तथा स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP