Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

फाल्गुन १ गते बाट प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने

अराज बेल्बासे माघ ३, अर्घाखाँची

शितगंगा नगरपालिकाको वडा नम्बर ४ को मुख्य बजार अमराईको नजिकैरहेको सानादहमा यहि फाल्गुन १ गते देखि १२ गते सम्म प्रथम शितगंगा महोत्सव हुने भएको छ । शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघको आयोजनामा प्रथम शितगंगा कृषि पर्यटन तथा औद्योगिक ब्यापार महोत्सव हुन लागेको शितगंगा उद्योग बाणिज्य संघका अध्यक्ष चिन्तराज अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । महोत्सवमा १२० बढी बिभिन्न स्टलहरु रहने अधिकारीले जानकारी दिनु भयो । यस्तै महोत्सवमा रोटे पिङ , डुँगा पिङ, रेल गाडी, बालबालिकाका बिभिन्न खेलका सामाग्री लगायतका बाल उद्यानका सामाग्री रहने छन । महोत्सवमा स्थानिय उत्पादन हस्तकला स्थानिय कला सस्कृतिको संरक्षणका लागि बिभिन्न सांगितिक कार्यक्रम हुने छन । साथै प्रथम शितगंगा डान्स आइडल तथा खुल्ला दोहोरी प्रतियोगिता चर्चिच राष्ट्रिय कलाकार तथा स्थानिय कलाकारहरुको बेजोड प्रस्तुति रहने आयोजकले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP