Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

कपिलवस्तुको शिवराज नगरस्तरिय माघी महोत्सवको दोस्रो दिन भव्य सम्पन्न ।।

राम अवतार चौधरी
कपिलवस्तु, ७ माघ ।

प्रथम शिवराज नगरस्तरिय माघी (खिचडी) महोत्सवको दोस्रो दिन सोमबार भव्य सम्पन्न भएको छ । कपिलवस्तुको शिवराज–५, चन्द्रौन्टामा आइतबार देखि सुरु भएको महोत्सवको दोस्रो दिन भव्य रूपमा सम्पन्न भएको हो ।

यसैगरी महोत्सवका केन्द्रबिन्दु अञ्जु कुस्मि, राज कुस्मि, खेम चौधरी, सुनिता दहित, प्रमिला चौधरी, शारदा थारु, सिमान्त चौधरी, विन्दु थारु लगायत कलाकारहरूले दर्शकहरूलाई मनोरञ्जन दिनुका साथै झुमाएको साँस्कृतिक संयोजक उत्तम थारुले जानकारी दिनुभएको छ ।

साथै “थारु संस्कृतिके संरक्षण, सम्बर्द्धन आउर प्रबर्द्धनके हम्मन अभियान, न्याय, समानता अउर पहिचान सहितके स्वायत्त थरुहट प्रदेश निमार्ण“ भन्ने मुल नाराका साथ सञ्चालन भएको महोत्सवको दोस्रो दिन सम्म आइ पुग्दा हजारौँ दर्शकले अवलोकन गरेको र साथै थारु डान्स आईडल समेत भइरहेको आयोजकले जनाएको छ ।

त्यसैगरी महोत्सवको तेस्रो दिन अर्थात् मंगलबार श्रीनिवास चौधरी, समीक्षा चौधरी, उत्तम सिटी, सरगम चौधरी, सोनु कुस्मि, मिलन थारु, श्याम सिटी र रितु चौधरी लगायत कलाकारहरूले मञ्च ताताउने साँस्कृतिक संयोजक थारुले जानकारी दिनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP