Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

कञ्चनपुरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एक युवकको मृुत्यु

सडक दुर्घटनामा परी कञ्चनपुरमा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने एकजना घाइते भएका छन् ।

कञ्चनपुरको कृष्णपुर २ वाणीमा बसको ठक्करबाट पल्टिएको मोटरसाइकलमा सवार २ जना मध्ये कैलालीको गोदावरी १० का ३२ वर्षीय मोहन चौधरीलाई ट्रकले च्याप्दा उनको ज्यान गएको हो ।

से ३ प २३९४ नम्बरको मोटरसाइकलमा बुधबार साँझ पश्चिम देखि पुर्वतर्फ सवार मोहन चौधरीको घटना स्थलमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मोटरसाइकल चालक सोही ठाँउकै २८ वर्षीय निराजन चौधरीको भने उपचार भइरहेको बताइएको छ ।

ना ७ ख ६५१६ नम्बरको बसले ठक्कर दिँदा मोटरसाइकल सहित दुवैजना सडकमै लडेका थिए । सोही समयमा विपरित दिशाबाट आइरहेको से १ त १२७३ नम्बरको ट्रकले च्याप्पिँदा चौधरीको घटनास्थलमै मृत्यु भएको बताइएको छ ।

ट्रक र बस सहित चालकहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP