Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

कञ्चनपुरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुदाँ एक युवकको मृुत्यु

सडक दुर्घटनामा परी कञ्चनपुरमा एक जनाको मृत्यु भएको छ भने एकजना घाइते भएका छन् ।

कञ्चनपुरको कृष्णपुर २ वाणीमा बसको ठक्करबाट पल्टिएको मोटरसाइकलमा सवार २ जना मध्ये कैलालीको गोदावरी १० का ३२ वर्षीय मोहन चौधरीलाई ट्रकले च्याप्दा उनको ज्यान गएको हो ।

से ३ प २३९४ नम्बरको मोटरसाइकलमा बुधबार साँझ पश्चिम देखि पुर्वतर्फ सवार मोहन चौधरीको घटना स्थलमै मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ । मोटरसाइकल चालक सोही ठाँउकै २८ वर्षीय निराजन चौधरीको भने उपचार भइरहेको बताइएको छ ।

ना ७ ख ६५१६ नम्बरको बसले ठक्कर दिँदा मोटरसाइकल सहित दुवैजना सडकमै लडेका थिए । सोही समयमा विपरित दिशाबाट आइरहेको से १ त १२७३ नम्बरको ट्रकले च्याप्पिँदा चौधरीको घटनास्थलमै मृत्यु भएको बताइएको छ ।

ट्रक र बस सहित चालकहरुलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP