Trending
समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी समाज बाढी पहिरो तथा डुबान प्रभावित क्षेत्रमा कोरोनासँगै सरुवा रोगको जोखिम

‘अघिल्लो सरकारले गरेका राम्रा कामलाई निरन्तरता दिनुपर्छ’ : महेश बस्नेत

काठमाडौं, २२ साउन । नेकपा (एमाले) का प्रभावशाली नेता तथा पूर्वमन्त्री महेश बस्नेतले आफूहरुले सर्वोच्च अदालतको फैसलालाई लोकतान्त्रिक शक्ति भएको नाताले गलत हो भन्दै स्विकारेको स्पष्ट पारेका छन् । उनले क्रान्तिलाई सपोर्ट हुनेगरि अघि बढ्नुपर्नेमा जोड दिए । यसअघिको सरकारले गरेका कार्यक्रमलाई निरन्तरता दियो भने आफुहरुले सहयोग गर्ने तर असहयोग गर्यो भने आफुहरु खरो रुपमा उत्रिने उनको भनाई थियो ।

आज रकाठमाडौं उपत्यकामा उपलब्ध राष्ट्रिय युवा संघ नेपालको स्थायी कमिटी सदस्यहरुको तुलसीलाल स्मृति प्रतिष्ठान भवन ललितपुरको च्यासलमा आकस्मिक बसेको बैठकलाई सम्बोधन गर्दै नेता बस्नेतले यस्तो बताएका हुन् । उनले भूमि आयोग विघटन गरेको विषयमा पनि आफूहरुको असहमति रहेको धारणा राखे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP