Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

‘हामी सरकारमा कुनैपनि हालतमा जान्छौं, ओलीलाई २४ गतेसम्मको अल्टिमेटम दिएका छौं’ : चौधरी

काठमाडौं, २२ साउन । नेकपा (एमाले) का वरिष्ठ नेता माधव कुमार नेपाल पक्षले एकताको लागि अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीलाई २४ गतेसम्मको अल्टिमेटम दिएको छ । हिजोदेखि जारी केन्द्रीय कमिटी बैठकले यस्तो अल्टिमेटम दिएको नेता मेटमणि चौधरीले यस्तो जानकारी गराएका हुन् ।

उनले भने,‘हिजो माधव नेपालले बोल्ने क्रममा दुई दिनसम्म अर्थात साउन २४ गतेसम्म हेरौं भन्नुभएको छ, आज २२ गते छ, दुई दिनसम्म केपी ओली पार्टी एकताको लागि तयार हुन्छन् भने ठिकै छ, सरकारमा जाने कुरा त छ नै, हामीले बनाएको सरकार हो । फेरि राष्ट्रिय सहमतिको सरकार बनेन भने सरकार कमजोर हुन्छ । हामी सरकारमा कुनैपनि हालतमा जनुपर्छ भनेर धेरै केन्द्रीय कमिटीका सदस्यहरुको भनाई छ ।’

पार्टी एकताको लागि केपी ओलीले गरेको अपराध नेपाली जनतासामू क्षमायाचना गर्नुपर्ने कुरा उठेको पनि उनले सुनाए । एकताको लागि कि त केपी ओलीलाई हटाउनुपर्नेपनि कुरा उठेको छ । उनले आफूहरुले साउन २४ गते वा एक हप्ताको लागि ओलीलाई अल्मिटेमट दिने जनाए ।’

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP