Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

उपेन्द्र सत्तातिर महन्थ मधेशतिर

काठमाडौं, २२ साउन । जनता समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष उपेन्द्र यादव सत्तातिर केन्द्रित भएका छन् । उनी नेतृत्वको जसपा सरकारमा जान ठिक्क परेको छ । जसपाले कति मन्त्रालय पाउने र कुन कुन मन्त्रालय पाउनेबारे कुरा मिलाउन यादव केन्द्रित छ ।

उपेन्द्र पक्षले जसपाको आधिकारिकता पाएपछि उनी हौसिएका छन् । संसदीय दलको नेता समेत बनेका छन् । उपेन्द्र सत्तातिर केन्द्रित भइरहँदा जसपाका अर्का नेता महन्थ ठाकुर भने मधेश झरेका छन् । उनी मधेशका गाउँ गाउँ पुग्न थालेका छन् ।

आफूहरुले केही दिनमै मधेशको अधिकार दिलाउन निकै काम गरेको विज्ञप्ति जारी गरी ठाकुरले दाबी समेत गरेका छन् । सरकारमा सहभागी भएको १८ दिनमै अरुले १८ महिनामा गर्न नसकेको काम गरेर देखाएको दाबी गरे । उनले उपेन्द्र यादवतर्फ इंकित गर्दै १८ महिना सरकारमा बसेर केही गर्न नसकेको टिप्पणी गरेका हुन् ।

जसपा विभाजन नभएपनि महन्थ ठाकुर उपेन्द्र यादवभन्दा फरक ढंगले बढेका छन् । ठाकुर सरकारबाहिर बसेर मधेश झरेका छन् । उनी जनमत हासिल गर्न सक्रिय भएका हुन् । ठाकुर भने सत्तामा केन्द्रित हुने देखिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP