Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

देउवाले कांग्रेसलाई भिख माग्ने अवस्थामा पुर्याएको पौडलको आरोप

काठमाडौं, २५ साउन । नेपाली कांग्रेसका वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेलले सभापति शेरबहादुर देउवामाथि पार्टीलाई भीख माग्ने अवस्थामा पुर्याएको आरोप लगाएका छन् । १४ औं महाधिवेशन नगरेर निर्वाचन आयोगसँग भिख माग्ने गरी निरीह अवस्थामा पुर्याएको आरोप लगाएका हुन् ।

सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा लेख्दै पौडेलले समयमै महाधिवेशन नगरेर देउवाले निर्वाचन आयोगसँग निरिहता प्रदर्शन गरिरहेको टिप्पणी गरेका हुन् । सभापति तथा प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउवाले महाधिवेशन गराउन नसक्नु वर्तमान नेतृत्वको चरम असफलता र लार्पवाही भएको टिप्पणी समेत गरे ।

देशकै विडम्बना सर्वत्र असफल व्यक्तिहरु बारम्बार सत्ता समाल्न पुग्ने भएको तर्क गरे । काँग्रेसको नवौं महाधिवेशन भदौमा तोकिएपनि हुन नसक्ने निश्चित भएपछि आयोगसँग परामर्श गरी सार्ने तयारी भइरहँदा पौडेलको भनाई आएको हो । उनले २३ भदौभित्र महाधिवेशन नगरे देउवालाई सभापति नमान्ने चेतावनी दिएका छन् ।

उनले सामाजिक संजालमा लेखेका छन्, ‘पार्टी विधानले चार वर्षको कार्यकाल तोकिएको छ । असाधारण परिस्थिति भनेर एक वर्ष थपियो । देशको संविधानलाई समातेर छ महिना बढाइयो । आज आएर त्यस भित्र पनि महाधिवेशन नगरेर नेपाली कांग्रेसलाई निर्वाचन आयोग संग भिख माग्ने निरीह अवस्थामा पुर्याइएको छ । यहाँ भन्दा वर्तमान नेतृत्वको चरम असफलता र लापर्वाही अरु के हुन्छ ? यो देशकै विडम्वना हो । सर्वत्र असफल व्यक्तिहरु वारंवार सत्ता समाल्न पुग्छन् ।’

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP