Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

एमाले बैठकमा के के भयो

काठमाडौं, २५ साउन । नेकपा एमालेको स्थायी कमिटी बैठकले पार्टीको विधान संशोधनसम्बन्धी प्रस्ताव पारित गरेको छ । संशोधन प्रस्ताव केन्द्रीय कमिटी बैठकमा निर्णयार्थ प्रस्तुत हुने भएको छ ।
विधान महाधिवेशन २७ र २८ भाद्रमा बोलाउने गरी तोकिएको छ । त्यसका लागि पनि विधान संशोधनका लागि प्रस्ताव लगिएको छ ।

राजनीतिक र सांगठनिक प्रतिवेदन पेश भएर छलफल गरी एउटै रुप दिइएको र केन्द्रीय कमिटीमा निर्णयार्थ प्रस्तुत गरिने छ । एमाले विधानमा ७० वर्षको उमेर हदको विषय पनि छ । त्यसलाई पनि संशोधन गर्ने तयारी भइरहेको छ । एक व्यक्ति दुई कार्यकालभन्दा बढी नेतृत्वमा रहन नपाउने लगायत विषय पनि छन् ।

यसैगरी, आजको बैठकमा पनि उपाध्यक्ष वामदेव गौतम सहभागी भए । उनी पछिल्लो समय वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालसँग नजिक छन् । नेपाल भने सहभागी भएनन् । उनी पक्षधर स्थायी कमिटी सदस्य पनि बैठकमा अनुपस्थित भएका थिए ।-फाइल तस्बिर

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP