Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

देउवाविरुद्ध पौडेल आक्रामक, २३ भदौपछि कठोर कदम चाल्दै

काठमाडौं, २५ साउन । नेपाली काँग्रेसको भदौमा तोकिएको महाधिवेशन सर्ने निश्चित भएपछि वरिष्ठ नेता रामचन्द्र पौडेल सभापति शेरबहादुर देउवाविरुद्ध आक्रामक बन्दै गएका छन् । उनले विहानै फेसबुकमा देउवामाथि पार्टीलाई भीख माग्ने अवस्थामा पुर्याएको आरोप लगाए ।

यसअघि २३ भदौपछि देउवा काँग्रेस सभापति नरहने टिप्पणी गर्दै आफूले पनि सभापति नमान्ने चेतावनी दिएका थिए । एकपछि अर्को आक्रामक अभिव्यक्ति दिएका पौडेलले आज जिल्ला सभापतिहरुको भेला डाकेका छन् । भेलामा ३५ जिल्ला सभापति प्रत्यक्ष र १२ जना भर्चुअल माध्यमबाट सहभागी छन् ।

जिल्ला सभापतिसँग परामर्श गरेपछि पौडेलले साँझ केन्द्रीय सदस्यहरुको भेला बोलाएका छन् । आफू पक्षीय जिल्ला सभापति र केन्द्रीय सदस्यहरुको भेला डाकेर पौडेलले शक्ति प्रदर्शन गरेका छन् । उनले भदौ २३ पछि कडा कदम चाल्नेबारे पनि छलफल गरेका छन् ।

बैठकमा पौडेलले २३ भदौ पछि संविधान अनुसार पनि पार्टीको कार्यकारिणीलगायत १३औं महाधिवेशनबाट निर्वाचित कमिटी स्वतः नरहनेबारे सुनाएका थिए । त्यसपछि कसरी अगाडि बढ्नेबारे उनले परामर्श गरेका थिए । देउवालाई २३ भदौपछि सभापति मान्न नसकिने समेत स्पष्ट पार्दै पौडेलले गम्भीर अवस्था आउनसक्ने औल्याएका छन् ।

पार्टी नै खारेजीको अवस्थामा पुगेकाले देउवा निर्वाचन आयोगमा पुगेको विषय पनि पौडेलले बताएका छन् । उनले देउवामाथि पार्टीलाई निकै कमजोर अवस्थामा पुर्याएको आरोप लगाए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP