Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

माथिबाट ढुंगो खस्दा स्कार्पियो तिनाउ खोलामा खस्यो

बुटबल, २६ साउन । बुटबलको तानसेन सडक खण्डमा माथिल्लो सिद्धबाबा मन्दिर नजिक स्कार्पियो गाडीमाथि ढुंगो खसेको छ । माथिबाट ढुंगो खस्दा गाडीमा सवार ४ जना गम्भिर घाइते भएका छन् । माथिबाट खसेको ढुंगाले गाडीलाई तिनाउ खोलामा पुराएको हो ।

पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका ३ हेडबक्समा पाल्पाबाट बुटबल तर्फ आउदै गरेको बा १८ च ७३३६ नम्बरको स्कार्पियो माथि ठुलो ढुंगा झरेपछि गाडी सडकबाट १ सय मिटर तल तिनाउ खोलामा झरेको थियो ।

घाइते भएका बिरामीहरुको लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल बुटबलमा उपचार भइरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP