Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

खनाल फर्किएलगत्तै नयाँ दल खोल्ने तयारीमा माधव नेपाल

२८ साउन । नेकपा एमालेको विवाद अझै केही समय वार कि पार नहुने भएको छ । वरिष्ठ नेता माधवकुमार नेपालले अर्का वरिष्ठ नेता झलनाथ खनाल स्वदेश फर्किएपछि मात्र भावी कदम चाल्ने भएका छन् ।

अर्को हप्ता खनाल फर्कने र त्यतिञ्जेल जतिसक्दो बढी केन्द्रीय सदस्य र सांसद आफ्नो पक्षमा पार्न माधव नेपाल पक्ष जुटेको छ । नेपालले केन्द्रीय सदस्य र सांसदहरुलाई छुट्टाछुट्टै भेटिरहेका छन् । उनले भावी कदमबारे प्रष्ट पार्दै साथ दिन आग्रह गरिरहेका छन् ।

धेरैभन्दा धेरै एमाले केन्द्रीय सदस्य र सांसद पक्षमा पार्न माधव नेपाललाई बामदेव गौतमले पनि साथ दिइरहेका छन् । उनले पनि व्यक्तिगत रुपमा भेटघाट तिव्र पारेका छन् ।

खनालआएलगत्तै केन्द्रीय कमिटी सदस्यहरुको हस्ताक्षरलाई अन्तिम रुप दिई आवश्यक कदम चाल्न नेता नेपालको तयारी छ । उनले ओलीलाई अल्पमतमा पार्ने रणनीतिलाई पहिलो प्राथमिकतामा राखेका छन् । त्यसो नभए फरक दल खोलेर भएपनि बढ्ने तयारी गरेका छन् । ओलीसँगै पार्टीमा रहन नसकिने निष्कर्षमा नेता नेपाल र गौतम दुवै पुगिसकेका छन् ।

यसैगरी, माधव नेपाल पक्षले ४० प्रतिशत केन्द्रीय सदस्यहरुको हस्ताक्षर संकलन गरिसकेको बुझिएको छ । त्यसलाई पार्टी विभाजनको तयारीका रुपमा लिइएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP