Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

भोजपुरी नायिका मधुको सेक्स भिडियो लिक

एजेन्सी, २९ साउन । भोजपुरी चलचित्रकी चर्चित नायिका त्रीसा कर मधुको सेक्स भिडियो लिक भएको छ । भिडियोमा उनी नग्न अवस्थामा देखिएकी छिन् । उनको साथमा एक पुरुष छन् । जो उनको केटा साथी खुलेको चर्चा छ ।

सामाजिक सञ्जालमा भाइरल भएको उनको सेक्स भिडियोबारे हिन्दीमा ट्वीट गर्दै ईश्वरले सधै हेरिरहेको लेखेकी छिन् । आफूलाई गिराउनका लागि गोप्य भिडियो भाइरल बनाएको लेखेकी छिन् । उनले लेखेकी छिन्, ‘यदि तिम्रो बहिनी कसैसँग विवाह गरिन् र सुहागरातको भिडियो भाइरल बनाइदिए राम्रो हुन्छ हो ?’

उनले अगाडि लेखेकी छिन्, ‘विहारमा यस्ता घटिया मान्छे पनि छन् भन्ने थाहा थिएन ।

फेसबुक एकाउन्टमा पनि मधुले आक्रोश पोखेकी छिन् । उनले ‘भोजपुरी फिल्म उद्दोगमा कोहीपनि दुधले धोएको नभएको’ लेखेकी छिन् ।

२७ वर्षीया बँगाली मूलकी त्रीसा कर मधु बोल्ड भूमिकाका कारण चर्चित छिन् । साना स्क्रिनको हम हे हिन्दुस्तानी सिरियलबाट भोजपुरी चलचित्र क्षेत्रमा डेब्यु गरेकी उनी पछिल्लो समय ठूला स्क्रिनमा पनि छाइरहेकी छिन् । दुल्हन गँगा पारके, जाने दुश्मन र मुक्कदर जस्ता चलचित्र प्रदर्शनमा आउँदैछन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP