Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

गोकुल बाँस्कोटाको प्रश्न : कहाँ हरायो परमादेश सरकार ?

३१ साउन । प्रमुख प्रतिपक्षी दल नेकपा (एमाले) का प्रभावशाी नेता तथा पूर्वमन्त्री गोकुल प्रसाद बाँस्कोटाले अफगानिस्तानमा रहेका नेपालीहरुको जीवन रक्षाको लागि सरकारले उचित कदम चाल्नुपर्ने बताएका छन् । उनले सरकारलाई तत्काल नेपालीलाई सुरक्षित फिर्ता गराउन आग्रह गरेका छन् ।

तनाबग्रस्त अफगानिस्तानबाट जीवनरक्षा गरिदिन त्यहा रहेका नेपालीले माग गरिरहेका छन तर कहा हरायो परमादेश सरकार अनि के गर्दै छन,ओली हुदा परराष्ट्र सम्बन्ध बिग्रियो भनेर कानटट्टाउन्जेल र आखा तिरमिराउन्जेल समाचार भट्याउन लगाउने सम्पादकहरू? सरकारले नेपालीलाई तत्काल सुरक्षित फिर्ता गराओस।

— Gokul Prasad Baskota (@GokulPBaskota) August 15, 2021

सामाजिक सञ्जालमार्फत नेता बाँस्कोटाले भनेका छन्–”तनाबग्रस्त अफगानिस्तानबाट जीवनरक्षा गरिदिन त्यहा रहेका नेपालीले माग गरिरहेका छन तर कहा हरायो परमादेश सरकार अनि के गर्दै छन,ओली हुदा परराष्ट्र सम्बन्ध बिग्रियो भनेर कानटट्टाउन्जेल र आखा तिरमिराउन्जेल समाचार भट्याउन लगाउने सम्पादकहरू? सरकारले नेपालीलाई तत्काल सुरक्षित फिर्ता गराओस।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP