Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

त्रिनेत्र आधारभूत विद्यालयको अध्यक्षमा विजय कुमार कुर्मी निर्विरोध चयन

विजयनगर ।
कपिलवस्तुको विजयनगर गाउँपालिकाको वडा नं. ७ मधुनगर (सोनवर्षा) मा रहेको त्रिनेत्र आधारभूत विद्यालयको व्यवस्थापन समितिको अध्यक्षमा विजय कुमार कुर्मी निर्विरोध चयन हुनु भएको छ । आइतवार बसेको बैठकले ९ जना सदस्यसहितको विद्यालय व्यवस्थापन समितिले पूर्णता पाएको हो ।  


गत साउन २७ गते अभिभावक भेलाबाट सर्वसम्मतिबाट ४ जना छनोट भएका थिए । जसमा पुरुष सदस्यमा, विजय कुमार कर्मी, लक्षमण कहाँर, महिला सदस्यमा जोखना कोहाँर, दुर्गवती कोरी चयन भएका थिए । आजको बैठकले पुरुषतर्फ जनकराम पासी र महिलातर्फ किशमति अहिरलाई मनोनितमा छनोट गरी विद्यालय व्यवस्थापन समिति गठन गरेको हो ।

 
शिक्षक प्रतिनिधिबाट बेद प्रकाश चौधरी, सदस्य सचिवमा प्रधानाध्यापक प्रमिला चौधरी, पदेन सदस्य वडाध्यक्ष दिनेश कुमार चौधरी गरी ९ जनाको विद्यालय व्यवस्थापन समिति गठन भएको छ । 


यस्तै ११ जनाको अभिभावक संघ पनि गठन गरिएको छ । जसको संयोजकमा लल्लु धोबी चयन हुनुभएको छ । 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP