Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

खोटाङ : कच्ची सडक हिलाम्मे हुँदा एम्बुलेन्स सेवा प्रभावित

खाेटाङ – वर्षाका कारण कच्ची सडक हिलाम्मे हुँदा खोटाङमा एम्बुलेन्स सेवा प्रभावित भएको छ । हिउँद याममा सञ्चालन हुने खाेटाङका दर्जनौँ सडक वर्षाका कारण अवरुद्ध हुँदा एम्बुलेन्स आवतजावतमा कठिनाइ भएको हो ।

सडक अवरुद्ध हुँदा १० पालिकामा बिरामी ओसार–पसारमा प्रयोग हुँदै आएको एम्बुलेन्स सेवा प्रभावित भएको हो । वर्षा याममा कच्ची सडकमा ठाउँठाउँमा पहिरो खस्ने र कतिपय ठाउँमा भासिने गरेका कारण एम्बुलेन्स सञ्चालन असहज भएको ऐँसेलुखर्क गाउँपालिकाकी उपाध्यक्ष पुष्पकला भुजेलले बताउनुभयो ।

खाेटाङमा बनेका दर्जनौँ कच्ची सडकमध्ये अहिले मध्यपहाडी लोकमार्ग अन्तरगत दिक्तेल–दोर्पाचिउरी डाँडा र दिक्तेल–जयराम सडक मात्र सञ्चालनमा छ । मध्यपहाडी लोकमार्गको कालोपत्रे गरिसकिएका खण्डमा मात्र हिउँद वर्षा गाडी सञ्चालन हुने अवस्था बनेको छ । तर, जिल्लाका अन्य सहायक तथा शाखा कच्ची सडकमा ट्र्याक्टर बाहेक अन्य गाडी गुड्ने अवस्था छैन ।

मध्यपहाडी लोकमार्गले छोएको दिक्तेल रुपाकोट मझुवागढी नगरपालिका र हलेसी तुवाचुङ नगरपालिकाको अन्य शाखा सडकको अवस्था समेत नाजुक छ । कच्ची बाटो बिग्रेकाले एम्बुलेन्स लगायतका गाडी सञ्चालनमा कठिन भइरहेको रावाबेँसी गाउँपालिकाका अध्यक्ष लिलानाथ निरौलाले बताउनुभयो ।

मोटरसाइकल समेत हिलोमा गाडिएका तस्बिर सामाजिक सञ्जालमा राखेर पालिकाका जनप्रतिनिधिमाथि आक्रोश पोख्ने गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP