Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

नेपाल विद्युत प्राधिकरणकाे ३६औं वार्षिकोत्सवमा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपाल द्वारा केन्द्र प्रमुख सम्मानित

कपिलवस्तु, कृष्णनगर भाद्र २
नेपाल विद्युत प्राधिकरण कृष्णनगर वितरण केन्द्र पनि ३६औं वार्षिकोत्सव हिजाे भाद्र १ गते का दिनमनाएको छ।
कृष्णनगर वितरण केन्द्रको भवनलाई इलेक्ट्रॉनिक रंग-बिरंगी बत्तीले सजाई परिसर भित्र वितरण केन्द्रका प्रमुख कमर आलम खां, इन्जिनियर रिजन ग्वाछा ,सहायक लेखा अधिकृत भरत राज घिमिरे लेखापाल सुरेन्द्र प्रसाद पाण्डेय लगायत कर्मचारीहरुले दीप प्रज्जवलन गरी एक अर्कालाई मिठाई खुवाउदै खुशयालीका साथ ३६औं वार्षिकोत्सव मनाएका छन्।
उक्त खुशीको अवसरमा सम्पुर्ण पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरुको मनोबल बढाउनको लागि राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका टोलीले ३६औं वार्षिकोत्सवक कार्यक्रममा सहभागी भइ उक्त वितरण केन्द्रका प्रमुख, इन्जिनीयर, सहायक लेखा अधिकृत लाई दोसल्ला ओढ़ाई सम्मानित समेत गरी संघका राष्ट्रीय अध्यक्ष डाॅ अब्दुल गनी अलकुफीले कृष्णनगर वितरण केन्द्रका सम्पूर्ण पदाधिकारी तथा कर्मचारीहरुको कार्यकाे प्रसंसा गर्दै ३६औं वार्षिकोत्सवको उपलक्ष्यमा उपस्थित सबैमा हार्दिक बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गरेका थिए।
त्यसै क्रममा संघका महासचिव मौलाना मशहुद खां नेपालीले उपस्थित सबैमा हार्दिक बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्दै भने कि १९३८सालमा प्रधानमंत्री चन्द्र शमशेर राणाले विद्युत उत्पादन गर्नाको लागि काठमान्डौ शहर भन्दा बाहिरा फापिंङ गाउमा दक्षिण एशियाको पहिलो तथा एशियाको दोस्रो जल विद्युत उत्पादन गरेका थिए जसलाई विजुली अड्डाको नामले चिनिन्थ्याे ।
२०४२ साल भाद्र १ गतेका दिन नेपाल विद्युत कार्पोरेशनको नाम परिवर्तन गरि नेपाल विद्युत प्राधिकरण राखेका थिए र त्यो अवसरको ३६औं वार्षिकोत्सवको रुपमा आज हामी मनाई रहेका छाैं।
महासचिव नेपालीले बोल्नक्रममा नेपाल विद्युत प्राधिकरणका महानिर्देशक कुलमान घिसिंगको पछिल्लो कार्यसम्पनको प्रसंसा गर्दै धार्मिक स्थल तथा कृषिको विद्युत शुल्कमा सरकारले दिएको छुट जस्तै समुदायिक मदरसा तथा समुदायिक विद्यालयहरुलाई पनि विशेष छुटको व्यबस्था गर्नुपर्ने र हाल सरकारले आफ्नो मंत्री परिषदबाट ल्याउदै गरेको प्रस्ताव गरीब परिवारको लागि २०युनिट सम्मा छुटको प्रशंसा गर्दै ति छुटमा धार्मिक स्थललाई पनि समावेश गर्नाको लागि मांग गरे।

३६औं वार्षिकोत्सव मनाउने क्रममा राष्ट्रीय मदरसा संघ नेपालका उपाध्यक्ष शैख जैस मक्की, सदस्य मौलाना जहीर अहमद बरेलवी,समीम अख्तर,मोहम्मद मुस्लिम, नियाज़ अहमद,असरफ खान,सैफ खान, कृष्णानगर वितरण केन्द्रका प्रशासन प्रमुख विष्णु प्रसाद पाण्डेय,आयप्रमुख लालिराम चौधरी,मन्जु सोनार,मन्जु घिमिरे,कमला बेल्बासे,अनिता खनाल लगायत कर्मचारीहरुको उपस्थिति रहेको थियो।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP