Trending
समाज गर्भवतीको मृत्युले झापाको ग्वाल्डुब्बा तनावग्रस्त flash कपिलवस्तुको बुद्धभूमिमा पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु flash कुष्ठरोग तथा हाईड्रोसिलका बिरामीको निःशुल्क उपचार, बिरामीद्धारा खुसी व्यक्त राजनीति कमल थापा र राजेन्द्र लिङ्देनद्वारा अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता समाज ट्याक्टर दुर्घटनामा २ को मृत्यु, १२ घाइते अपराध सौतेनी छोरालाई विष खुवाई मारेर भागेकी महिला पक्राउ राजनीति म अन्तिम पटक चुनाव लड्छु : सुजाता कोइराला राजनीति कांग्रेस र माओवादीले प्रधानन्यायाधीशविरुद्ध महाभियोग लगाउने समाज पहिलोपटक आयो १ लाख ८८ हजार मोडर्ना खोप flash अपाङ्गता दिवसको अवसरमा शिवराज २ मा अन्तरक्रिया सम्पन्न

आर्यन सिग्देलले गरे ‘म राजेश हमाल’मा हस्ताक्षर

३ भदौ । निर्माता केदार घिमिरेले महानायक सुपरस्टार राजेश हमालको नाममा नयाँ फिल्म ‘म राजेश हमाल’ निर्माण गर्ने भएका छन् । फिल्ममा चर्चित अभिनेता आर्यन सिग्देल अनुबन्ध भइसकेका छन् । उनले निर्माण पक्षसँग मंगबलबार कागजी हस्ताक्षर गरेका हुन् ।

अभिनेता आर्यनले राजेश हमालको सम्मानको लागि फिल्ममा काम गर्न लागेको बताएका छन् । निर्माता भुषालले केमियो भुमिकाको लागि राजेश हमाललाई अफर गरेको खबर आएको छ । तर, हमालले भने हालसम्म कुनै निर्णय दिएका छैनन् ।

बिक्रम लामाले निर्देशन गर्ने यस फिल्ममा संचिता लुइटेल, अस्मिता लामिछाने लगायतको भुमिका रहनेछ । यो फिल्म राजेश हमालको नाममा बन्ने भएपनि उनको जीवनीमा भने आधारित नहुने निर्माताको भनाई छ ।

फिल्मको सुटिङ भदौ २० गतेदेखि सुरु हुने भएको छ । यस भन्दा अगाडी पनि हमालको नाममा फिल्म बनेका थिए । तर, फिल्म खासै सफल हुन सकेन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP