Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

झलनाथ खनालले माधव नेपाल नेतृत्वको नेकपा एस मा रहेको प्रष्टाए

४ भदौ । पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले माधवकुमार नेपाल नेतृत्वको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी (एकीकृत समाजवादी) को साथ र समर्थनमा रहेको स्पष्ट पारेका छन् । उनले आफ्नो सचिवालयमार्फत् नयाँ दर्ता भएको नेकपा एसमा रहेको स्पष्ट पारेका हुन् ।

झलनाथ खनालको सचिवालय फेसबुक पेजमार्फत् भनिएको छ, भारतको नयाँदिल्ली स्थित एपोलो हस्पिटलमा उपचाररत पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालज्यू नयाँ दर्ता भएको नेपाल कम्युनिस्ट पार्टी एकीकृत समाजवादी को साथ र समर्थनमा रहनुभएको सम्पूर्णमा जानकारी गराउँदछौं ।

खनाल मृगौला प्रत्यारोपणका लागि नयाँ दिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालमा उपचाररत छन् । उनले आफूलाई भेट्न पुगेका एमाले नेताहरु सुरेन्द्र पाण्डे र भीम आचार्यलाई केपी शर्मा ओलीसँगै बढ्न नसकिने जवाफ दिएका थिए ।

एमाले विवादयता खनाल माधव नेपालको पक्षमा रहँदै आएका छन् । तर, उनी निकटस्थहरुले माधव नेपाललाई साथ दिएनन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP