Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

ओली र नेपाल दुवैको साथ पाउनेमा अष्टलक्ष्मी ढुक्क, यस्तो छ बागमतीको अंकगणित

५ भदौ । बागमती प्रदेशकी मुख्यमन्त्री अष्टलक्ष्मी शाक्य नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र नेकपा एकीकृत समाजवादीका संयोजक माधवकुमार नेपाल दुवैको साथमा विश्वासको मत लिनेमा ढुक्क छिन् । उनले आज ओली र नेपाल दुवैको साथ रहेको दाबी समेत गरिन् ।

एमाले रामेछाप काठमाडौं सम्पर्क मञ्चले आयोजना गरेको कार्यक्रममा राजधानीमा बोल्दै शाक्यले भनिन्, दुवै म मुख्यमन्त्री हुनुमा दुवै नेताहरुको सहमति र साथ छ ।

आफू मुख्यमन्त्री पदका लागि नभई पार्टी एकताका लागि पछिल्लो कदम चाल्ने निर्णयमा पुगेको बताइन् । उनले १० बुँदे सहमति कार्यान्वयन गरी पार्टी एकजुट बनाउनुपर्नेमा जोड दिइन् । उनले भनिन्, एमाले एकताको विकल्प छैन ।

ओली नेपाल दुवैले सहमति गरेर अहिलेको स्थितिलाई उल्टाउने अवस्था आउने विश्वास व्यक्त गरिन् । उनले केही समयपछि एमाले एक हुने र त्यस दिशामा आफू दृढतापूर्वक उभिएको बताइन् ।

बागमती प्रदेशमा मुख्यमन्त्री नियुक्त भएकी अष्टलक्ष्मी शाक्यले भदौभित्र विश्वासको मत लिइसक्नुपर्नेछ । एमालेका सबं सांसदले पक्षमा मतदान गरेमा शाक्यको मुख्यमन्त्री पद जोगिनेछ । बागमती प्रदेशको १०९ सांसदमध्ये एमलोको पक्षमा ५६ सांसद छन् । माओवादी केन्द्रका २३, नेपाली काँग्रेसका २२ र नेमकिपा, विवेकशीललगायत दलका ८ सांसद छन् ।

एमालेको कुल सांसदमध्ये माधव नेपाल पक्षका १५ देखि २० सांसद छन् । उनीहरुले शाक्यलाई समर्थन नगरे नयाँ परिस्थिति विकास हुन्छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP