Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

महाराजगन्ज को बढनी सिमानामा तस्करी मौलाउदै

धनी राम कोरी

८ भदौ, कपिलवस्तु । महाराजगन्ज नगरपालिका वडा नं ७ भित्र पर्ने बढनी सिमानाका  भारत बाट नेपाल मा विभिन्न किसिमका समान को तस्करी भइरहेको छ ।

नेपाल भारत को खुला सिमानाका कारणले गर्दा तस्करहरु मोटाउने गरेका छन । प्रहरी हुदाहुदै किन तस्करी भइरहेको स्थानीय को प्रश्न रहेको छ । कि तस्कर र प्रहरी को सेटिङ्ग रहेको कारणले गर्दा दिनप्रतिदिन तस्करी बढी रहेको छ ।

भारत बाट कपडा , मोटरसाइक को पाटपुर्जा , औषधी , किराना का समान , खाने तेल , नुन , चिनी , हार्डवयर, पेन्ट , मेसीनरी पार्ट्स, सुर्ती, गुट्खा , रक्सी र काष्टमेटिक को सामान लगायत अन्य सामाग्रीहरु नेपाल मा अउद‌ै छ ।

प्रहरी को मिलोमातो मा बढनी सिमानाका मा व्यापक रुपमा तस्करी भइरहेको स्थानीयले बताउँछन् । तस्करीलाई कसले रोक्ने प्रहरी प्रशासन भए पनि किन तस्करी हुन्छ

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP