Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

झलनाथ खनालले भीम रावल, सुरेन्द्र पाण्डेलगायत साथ छाड्नेलाई अवसरवादी भने

काठमाडौं, ८ भदौ । पूर्वप्रधानमन्त्री झलनाथ खनालले नेकपा एमाले विभाजनमा साथ नदिने मध्यमार्गी धारका नेताहरुलाई अवसरवादी भनेका छन् । उनले अवसरवादमाथि समेत दरिलो हमला गर्नुपर्ने बताए ।

नयाँ दिल्लीस्थित एपोलो अस्पतालको शैयाबाट नेकपा (एकीकृत समाजवादी) को केन्द्रीय कमिटी बैठकलाई भर्चुअल सम्बोधन गर्दै खनालले भीम रावल, सुरेन्द्र पाण्डेलगायत नेताहरुको नाम नलिई मध्यपन्थको नाममा अवसरवादी बनेको आरोप लगाए । उनले विगतमा आफूहरुको समूहमा रहेर साथ छाडेकालाई लक्षित गर्दै भने, ‘मध्यपन्थ भनेको पनि अवसरवादको रुप हो । त्यसले अन्ततः दक्षिणपन्थलाई सघाउँछ ।’

मध्यपन्थको आयु लामो नहुने भन्दै आफूसँग त्यस्ता घटनाको लामो अनुभव भएको सुनाए । उनले नयाँ पार्टी गठनलाई अग्रगति रोकिएपछिको विद्रोह भने । उनले भने, नवनिर्माण र नयाँ पार्टी निर्माणका लागि विद्रोह हो । प्राविधिक कारणले विद्रोह रोकिदैन ।

खनाललाई नयाँ दिल्लीमै पुगेर सुरेन्द्र पाण्डे र भीम आचार्यले भेटेर पार्टी एकताको पक्षमा उभिन आग्रह गरेका थिए । तर, खनालले आफू विद्रोहको पक्षमा रहेको बताएका थिउ । पाण्डे र आचार्य एमालेमै रहेका छन् । दुवै नेताहरु लामो समय खनालको साथमा थिए ।-

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP