Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

कक्षा १२ को परीक्षा छिटो लिन निर्देशन, दशैं अगावै सक्ने तयारी

काठमाडौं, ८ भदौ । कक्षा १२ को स्थगित परीक्षा दशैं अगावै हुने भएको छ । यसका लागि सरकारले तयारी गरिरहेको छ । कक्षा १२ को परीक्षामा सामेल हुने विद्यार्थीहरुले धमाधम खोप लिइरहेका र सकिएपछि सञ्चालनको तयारी भएको हो ।

आज संसदीय समितिले जतिसक्दो छिटो भौतिक रुपमा परीक्षा लिने व्यवस्था मिलाउन सरकारलाई निर्देशन दिएको छ । संघीय संसद शिक्षा तथा स्वास्थ्य समितिको आज सिंहदरबारमा बसेको बैठकले शिक्षा मन्त्रालयलाई त्यस्तो निर्देशन दिएको हो ।

यसअघि समितिमा परीक्षा स्थगित गरिएकोमा सांसदहरुले सरकारको आलोचना गरेका थिए । संसदीय समितिको निर्देशन आउँदा सरकारले आवश्यक तयारी गरिरहेको बुझिएको छ ।

विश्वस्त स्रोतका अनुसार होम सेन्टर वा पायक पर्ने सेन्टरमा स्वास्थ्य मापदण्ड पालना गर्ने गरी दशैं अगावै परीक्षा सञ्चालनको तयारी भइरहेको छ । परीक्षा भौतिक रुपमै सञ्चालन गरिने बुझिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP