Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

पतिले गुप्ताङ्गमा मुला छिराउने गरेपछि महिला पुगिन् अदालत, फैसला यस्तो आयो

१० भदौ । भारतमा एकजना पतिले पत्नीमाथि क्रुर व्यवहार गर्थे । गुप्ताङ्गमा मुला पसाएर पत्नीलाई दिक्क बनाउँथे । पत्नीलाई दिक्क बनाउन थालेपछि उनी अदालतसम्म पुगिन् ।

तर, अदालतले उनको विपक्षमा फैसला गरिदियो । पतिले पत्नीमाथि जर्बजस्ती यौन सम्पर्क गरेपनि बलात्कार नठहरिने फैसला सुनायो । छत्तीसगढ उच्च अदालतले पत्नी १५ वर्ष उमेर माथिको भए आफ्नी पत्नीमाथि यौनसम्पर्क गरे बलात्कार नहुने फैसला सुनाएको हो ।

छत्तीसगढका एकजना पुरुषलाई उनकै पत्नीले बलात्कारको अभियोग दर्ता गरेपछि चलेको मुद्दामा फैसला सुनाउँदै रिहा गर्न आदेश समेत दिएको छ । अदालतले पतिविरुद्ध उनकै पत्नीले लगाएको अभियोग समेत त्रुीटपूर्ण र गैरकानूनी भन्दै निर्दोष ठहर गरिदिएको छ ।

फैसलामा पत्नीमाथि पतिले दबाबमा वा उनको अनुमतिविना यौनसम्पर्क या यौनजन्य कार्य गरेमा पनि बलात्कार नहुने भनिएको छ ।

महिलाले पतिविरुद्ध क्रुर व्यवहार गर्ने गरेको अनुमती विना पनि यौनसम्पर्क या यौनजन्य क्रियाकलाप गर्ने गरेको भन्दै उजुरी दिएकी थिइन् । पतिले अप्राकृतिक यौनजन्य कार्य गर्ने गरेको रिटमा भनिएको छ । पत्नीको अनुमतीविना पतिले गुप्ताङ्गमा औला र मुला पसाउने गरेको भन्दै उजूरी दर्ता गरेकी थिइन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP