Trending
flash विजयनगरमा ३ माेटरसाइकल एक आपसमा ठाेक्किए, १ जनाकाे मृत्युु, २ गम्भीर घाइते ( विस्तृत विवरण सहित) flash मेयर भोट माग्न व्यास्त, बुद्धभुमीका ५ वडामा देखियो हैजा, १ वालिकाको मृत्यु अन्तर्राष्ट्रिय रुसमा खानी दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको संख्या ५१ पुग्यो, दुई जनालाई २ महिनाको कैद समाज तराईमा मङ्सिरमै मुटु काम्ने जाडाे ! अन्तर्राष्ट्रिय दक्षिण अफ्रिकामा कोरोनाको नयाँ भेरियन्ट देखिएपछि भारतमा पनि उच्च सतर्कता समाज सीसीएमसीसीको बैठक बस्दै : सीमा नाकामा कडाइ तथा हवाई उडानबारे आवश्यक निर्णय गर्ने खेल आईसीसी महिला टी-२० : नेपाल युएई भिड्दै समाज जाजरकोटमा बस दुर्घटना, पाँच जनाको मृत्यु, २७ घाइते खेल आत्मानन्द कप : घरेलु टोली माङसेबुङको विजयी सुरुवात राजनीति एमाले महाधिवेशन : निर्वाचन प्रक्रिया आज

मैत्रीपूर्ण खेलका लागि भारतका कप्तान सुनिल क्षेत्री पनि नेपाल आउने

११ भदौ । भारतीय फुटबल टिमका कप्तान सुनिल क्षेत्री पनि मैत्रीपूर्ण खेलका लागि नेपाल आउने भएका छन् ।भारतका मुख्य प्रशिक्षक इगोर स्टिम्याकले नेपालविरुद्धको मैत्रीपूर्ण खेलका लागि सार्वजनिक गरेको २५ सदस्यीय टोलीमा सुनिल क्षेत्रीलाई पनि समावेश गरेका छन् ।

भारतले दशरथ रंगशालामा भदौ १७ र २० गते खेल्नेछ । भारतीय टोली सोमबार नेपाल आइपुग्नेछ ।भारतीय टोलीमा गोलकिपरमा अमृन्दर सिंह, धीरज सिंह मोइरङ्घम र गुरप्रित सिंह सन्धु परेका छन् ।

त्यसैगरि मिडफिल्डरमा लेलेङमाविवा, बिपिन सिंह, अनिरुध थापा, सहल अब्दुल समाद, ब्रान्डन फर्नान्डेस, लिन्टन कोलाको, यासिर मोहम्मद, ग्लान मार्टिन्स, सुरेश सिंह वाङजम, जेक्सन सिंह र प्रोने हाल्डर परेका छन् ।फरवार्डमा सुनिल क्षेत्रीका साथै मानबीर सिंह, रहिम अली र फारुख चौधरी रहेका छन् । त्यसैगरी डिफेन्डरमा प्रितम कोटल, चिङलेन्साना सिंह कोनशम, मन्दर राओ देसाई, आकाश मिश्र, राहुल भेके, सुभासिश बोस का साथै सेरिटन फर्नान्डेस रहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP