Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

विश्व ‘ब्लाइन्ड आइडल’को नोमिनेशनमा शर्मा, भोटको अपिल

काठमाडौं । नेपाल नेत्रहीन संघको केन्द्रिय बरिष्ठ उपाध्यक्ष खोपराज शर्मा ‘वल्र्ड ब्लाइन्ड आइडल’ को नोमिनेशनमा परेका छन् । विश्वका दृष्टिविहिनबीच हुने यो प्रतिष्पर्धा चान्स फर द ब्लाइन्ड फाउन्डेसन, पोल्याण्डले आयोजना गर्ने गरेको छ । प्रतियोगितामा अमेरिका, कुवेत, इटली, इजिप्ट, पोल्याण्ड, ब्राजिल, केन्या, साउदी अरेबिया, नेदरल्याण्डसहित २२ देशका २६ जना नोमिनेशनमा परेका छन् ।

अन्य प्रतिष्पर्धीलाई पछि पार्दै हालसम्म पहिलो नम्बरमा नम्बरमा देखिएका शर्मा राष्ट्रिय अपांग महासंघ नेपाल गण्डकी प्रदेशको अध्यक्षसमेत हुन् । आइडल जिताउनका लागि उनले भोटको अपिल गरेका छन् । आफूले आइडल जिते दृष्टिविहिन नेपालीहरुका लागि काम गर्न अझै सहज हुने भन्दै उनले सबैलाई भोट गर्न आग्रह गरेका छन् ।

भोट दिने समय भोलि अर्थात अगस्ट ३० अन्तिम दिन हो । भोट गर्न चाहानेहरुले इमेल मार्फत भोट गर्न सकिने उनले बताएका छन् । भोटका लागि https://idol.chancefortheblind.org/vote/1978 खोल्नुपर्ने हुन्छ । त्यसपछि आफ्नो इमेल लेख्ने ठाउँ आउँछ । इमेल ठेगाना लेखिसकेपछि तपाईको इमेलमा ‘कन्फरमेशन’ इमेल आउँछ । त्यो ‘कन्फरमेशन’ इमेलमा क्लिक गरिसकेपछि भोट जानेछ ।

आफू दृष्टिबिहीन भएतापनि विगत २०५६ सालदेखि नेपाल नेत्रहीन संघका बाग्लुङ, इलाम र कास्की शाखाहरू र केन्द्रको विभिन्न जिम्मेवारीमा रहेर नेपाली दृष्टिबिहीन व्यक्तिहरूको शिक्षा, प्रविधिमा पहुँच, रोजगार र सशक्तिकरणका लागि उनले काम गरिरहेका छन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP