Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

कपिलवस्तुको बाणगंगामा सवारी दुर्घटना १ जनाको मृत्यु

कपिलवस्तु-कपिलवस्तुको बाणगंगामा सवारी दुर्घटनामा परि एक जनाको मृत्यु भएको छ ।पश्चिमबाट पुर्व तर्फ आउदै गरेको ना३ ख ५९०९ नः ट्रकसगं सोही दिशाबाट आएको लु २७ प ६९३ नः को मोटरसाइकल एक आपसमा ठोकीदा एक जनाको मृत्यु भएको हो । गत राती करिव ११ बजेर ५० मिनेटको समयमा बाणगंगा ४ बुङचीमा सवारी दुर्घटना भएको ईलाका प्रहरी कार्यालय पिपराले जनाएको छ ।

मृत्यु हुनेमा पाल्पा रैनादेवि गाउपालिका ५ बस्ने बर्ष २६का बिनोद सुनार रहनुभएको छ । मोटरसाइकलमा सवार अन्य २ जना घाइते हुनुभएको छ । घाइतेहरुको बुटवलमा उपचार भई रहेको छ । घाइते हुनेमा पाल्पा सोही स्थानका प्रदीप बराल र अर्घाखाची २ का सुरेन्द्र सुनार रहेका छन । ट्रकलाई प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ भने चालक फरार रहेको प्रहरी बताएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP