Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

गोस्वामीले पनि रोजे लोसपा

जनकपुरधाम । प्रदेश २ मा जनता समाजवादी पार्टी (जसपा)का अर्का एक सांसदले पनि महन्थ ठाकुर नेतृत्वको लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टी (लोसपा) रोजेका छन् ।

उपेन्द्र यादव नेतृत्वको तत्कालीन मधेशी जनअधिकार फोरम नेपालबाट प्रदेश सभामा निर्वाचित प्रह्लाद गिरी गोस्वामीले लोसपा रोजेका हुन् । उनले पर्सा क्षेत्र नम्बर ३ को ‘ख’ बाट चुनाव जितेका थिए । तत्कालीन उपेन्द्र यादव नेतृत्वको फोरम नेपालबाट जितेर ठाकुर नेतृत्वको दलमा लाग्ने गोस्वामी पहिलो सांसद हुन् ।

गोस्वामीले बिहीबारै निर्वाचन कार्यालय पुगेर सनाखत गर्ने बताए । ‘जनकपुरधाम पुग्न लागेको छु’ अनलाइनखबरसँग उनले भने, ‘लोसपाको जनप्रतिनिधि भनेर सनाखत गर्नेछु ।’

सांसद गोस्वामीले उपेन्द्र यादवले मधेशको मुद्दा त्यागेपछि लोसपा रोजेको प्रतिक्रिया दिएका छन् । ‘हामीलाई मधेश र मधेशी भनेपछि गौरव लाग्छ’ उनले भने, ‘त्यही भएर मधेशको मुद्दा त्यागेका व्यक्तिको साथ छोडेका हौं ।’

जसपाका १० सांसदहरुले बुधबार नै लोसपा रोजेका थिए । परमेश्वर साह, सरिता साह, बाबुलाल साह, जानकीशरण शाह, जयनुल राइन, अलका झा, बबिता कुमारी, निलम देवी भुमिहारिन, रमेश प्रसाद कुर्मी र गौरीनारायण साहले लोसपा रोजेका हुन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP