Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

अबैध ४ हजार २ सय कुखुराका चल्ला नष्ट


कपिलवस्तु कपिलवस्तुको कृष्णनगर बाट अबैध रुपमा नेपाल भित्र्याउदै गरेका ४ हजार २ सय कुखुराकाे चल्ला पक्राऊ गरि नष्ट गरिएकाे छ । कृष्णनगर नगरपालिका १ डुमइबाट  बाेइलर कुखुराकाे चल्ला पक्राऊ गरि नष्ट गरेकाे प्रहरीले जनाएको छ  ।भारत बाट नेपाल प्रवेश गराउन खोज्दा कुखुरा ईप्रका कृष्णनगर र बिओपी कृष्णनगरको टोलिले पक्राउ गरेको हो  । नेपालमा प्रतिबन्ध रहेकाे चल्ला चाेरी बाटाे प्रयाेग गरि ल्याई रहेकाे सुचनाकाे आधारमा पक्राऊ गरिएकाे ईप्रक कृष्णनगर प्रहरी निरिक्षक सुकदेव पाैडेलले बताउनुभयो  । पक्राऊ परेकाे कुखुराकाे चल्ला लुम्बिनी प्रदेश हेचरी संघ रूपन्देहीका प्रतिनिधि डा.अखिलेश्वर पाण्डे,कृष्णनगर पशु क्वारेन्टाइन चेक पाेष्ट प्रमुख दयाराम चाैधरी,पत्रकार,स्थानिय जनताकाे राेहबरमा नष्ट गरिएकाे छ । पक्राऊ परेकाे चल्ला करिव ४ लाख २० हजार बराबर रहेकाे प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP