Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

जम्सेद मियाँको महाधिवेशन प्रतिनिधिको चर्चा

कपिलवस्तु -नेपाली काग्रेस १४ औ महाधिवेशन चलिरहेको छ । वडा तहमा सकिएको अधिवेशन अव नगर क्षेत्र हुदै केन्द्र सम्मको तयारी छ । कपिलवस्तुको क्षेत्र ३ वटा महाधिवेशन प्रतिनिधिमा उद्योगि जम्सेद मियाँको चर्चा सुरु भएको छ । शिवराज नगरपालिका वडा ६ वाट क्षेत्रीय प्रतिनिधिमा निर्वरोध निर्वाचित भएपछि मियाँका समर्थकहरुले उहाँलाई महाधिवेशन प्रतिनिधिमा उम्मेदवार बनाउने बताएका छन् ।

काग्रेस स्रोतका अनुसार पुराना नेता तथा युवाहरुले पनि मियाँलाई महाधिवेशन प्रतिनिधिमा निर्वाचित गर्न कार्यक्रता भेटघाटको थालनी गरेका छन् । कपिलवस्तु क्षेत्र न ३ वाट २४ जना महाधिवेशन प्रतिनिधिमा चयन हुनेछन् ।

झण्डै ५५० जना क्षेत्रीय प्रतिनिधि तथा वडा सभापतिहरुले मतदान गर्न पाउने छन् । चन्द्रौटा उद्योग वाणिज्य संघका अध्यक्ष एवम नेपाल उद्योण वाणिज्य महासंघ केन्द्रिय सदस्य मियाँको काग्रेकाका नेता कार्यक्रता सँग राम्रो सम्वन्ध रहेकोले उहाँको जितको सम्भावना बढी रहेको क्षेत्रका नेता कार्यक्रता चर्चा रहेको बुझिएको छ । मियाँलाई महाधिवेशन प्रतिनिधि बनाउन चर्चा परिचर्चा चलेको पाइएको छ । मुस्लिम,मधेशि,पहाडी समुदायमा लोकप्रिय रहेकोले उहाँको सम्भावना प्रवल रहेको विश्लेसण रहेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP