Trending
समाज मुगु बस दुर्घटना : मृतकका परिवारलाई एक लाख दिइने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकी ड्रोन आक्रमणमा अलकायदाका वरिष्ठ नेताको मृत्यु समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन

टर्कीका राष्ट्रपतिले भने- बाइडनले आतंकवादी संगठनलाई हतियार पठाइरहेका छन्

काठमाडौं । टर्कीका राष्ट्रपति रिसेप तैयप एर्दोगानले अमेरिकी राष्ट्रपति जो बाइडनले आतंकवादी संगठनलाई हतियार दिएको आरोप लगाएका छन् । एर्दोगानले उत्तरी सिरियामा सक्रिय सशस्त्र कुर्द समूहलाई लक्षित गर्दै अमेरिकामाथि यस्तो बताएका हुन् । अमेरिकाले उक्त समूहलाई सहयोग गर्दै आएको छ ।

एर्दोगानले भने, ‘बाइडनले पुनः आतंकवादी संगठनलाई हतियार, गोला–बारुद र सैन्य उपकरण दिन शुरु गरेका छन् । यस्तोमा हामी मूकदर्शक बनेर बस्दैनौं ।’

उनले थपे, ‘ट्रम्पको कार्यकालमा अमेरिकाले आतंकवादी संगठनलाई हतियार र गोला–बारुदको हजारौं ट्रक दिएको थियो । मैले धेरैपटक यो मुद्दा ट्रम्पसँग पनि उठाएको थिएँ । अब त्यही अवस्था बाइडनको कार्यकालमा जारी छ ।’

एर्दोगानले संयुक्त राष्ट्रसंघको ७६ औं महासभामा भाग लिएपछि सञ्चारकर्मीहरुसँग बोल्दै यस्तो बताएका हुन् । अमेरिकाले सिरियामा कुर्द लडाकुलाई इस्लामिक स्टेट (आईएस)विरुद्ध लड्न प्रयोग गर्दै आएको छ । अमेरिकाको कुर्दसँगको सम्बन्ध टर्की–अमेरिका सम्बन्धको सबैभन्दा ठूलो चुनौती हो ।

एर्दोगानले अमेरिकाका यसअघिका तीन राष्ट्रपतिसँग राम्रोसँग काम गरेको भए पनि बाइडनसँगको शुरुआत भने राम्रो नभएको बताए ।

एजेन्सीहरुको सहयोगमा

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP