Trending
समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा

महाराजगन्जको नगर सभापतिमा तिवारीको उम्मेदवारी हुने

कपिलवस्तु-कपिलवस्तुको महाराजगन्ज नगर सभापतिमा गंगेशनाथ तिवारी उम्मेदवार बन्नुहुने भएको छ । विगत डेढ दशक देखि सामाजिक अभियन्ताको रूपमा काम गर्दै आउनुभएका तिवारी त्यस क्षेत्रका लोकप्रिय नेताको रूपमा चिनिनुहुन्छ ।

पछिल्लो समय नेपाली काँग्रेसमा युवाहरूले नेतृत्व गर्नुपर्ने विषय आइरहेको र महारागञ्जको विकास,पार्टी संगठनलाई मजबुत बनाउन आफ्नो उम्मेदवारी हुने तिवारीले प्रतिकृया दिनुभयो ।

पिछडावर्ग, दलित मुस्लिम समुदायको विकासको लागि आफू कटिबद्ध रहेको बताउनुभयो । तिवारीका समर्थहरूले उहाँलाई जिताउन विभिन्न नेता कार्यक्रताहरु सँग छलफल भेटघाट गरिरहेका छन् । उहाँ सर्वसम्मत रूपमा क्षेत्रीय प्रतिनिधि भएपछि नगर सभापति बन्ने सम्भावना थप बलियो बनेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP