Trending
flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी

लिभरपुलको फराकिलो जित, एट्लेटिकोको पुनरागमन जित

काठमाडौं । यूईएफए च्याम्पियन्स लिगमा इंग्लिस क्लब लिभरपुलले पोर्चुगिज क्लब पोर्टोलाई ५-१ को फराकिलो अन्तरले पराजित गरेको छ ।

समूह बी अन्तर्गत मंगलबार राति पोर्टोको घरेलु मैदानमा भएको खेलमा लिभरपुललको लागि मोहम्मद सालाह र रोबर्टो फिर्मिनोले दुई-दुई गोल गरे । साडियो मानेले एक गोल गरे ।

सालाहले १८ औं मिनेटमा गोल गर्दै लिभरपुललाई अग्रता दिलाएका थिए । ४५औं मिनेटमा मानेले गोल गर्दै पहिलो हाफमा लिभरपुलको अग्रता दोब्बर बनाए । सालाहले ६०औं मिनेटमा व्यक्तिगत गोल गर्दा लिभरपुलले ३-० को अग्रता बनायो ।

७४औं मिनेटमा पोर्टोका तारेमीले गोल गर्दै गोलअन्तर घटाउने प्रयास गरेका थिए ।

तर फिर्मिनफले ७७औं र ८१ औं मिनेटमा लगातार दुई गोल गरेपछि लिभरपुलले फराकिलो जित हात पारेको हो ।

जितपछि लिभरपुल २ खेलमा ६ अंक जोडेर समूह बी को शीर्ष स्थानमा छ । १ अंङ्क मा रहेको पोर्टो तेस्रो स्थानमा छ ।

यसै समूहको अर्को खेल एट्लेटिको मड्रिडले दश खेलाडी रहेर खेलेको एसी मिलानमाथि २-१ को पुनरागमन जित हात पारेको छ ।

खेलको २०औं मिनेटमै राफाएल लिएओले गोल गर्दै एसी मिलानलाई अग्रता दिलाएका थिए । तर २९औं मिनेटमा फ्रांन्क केसी रातो कार्ड पाउ मैदान बाहिरिएपछि एसी मिलान दश खेलाडीमा झर्‍यो । एक खेलाडी कम हुँदा पनि एसी मिमलानले ८३ मिनेटसम्म एट्लेटिकोलाई रोकेको थियो ।

तर ८४औं मिनेटमा एट्लेटिकोका एन्टोनी ग्रीजमनले गोल गर्दै खेल बराबरी गरे । त्यसपछि इन्जुरी टाइममा लुइस सुआरेजले गोल गर्दै एट्लेटिकोलाई जित दिलाए । जितपछि २ खेलबाट ४ अंक जोडेर एट्लेटिको दोस्रो स्थानमा छ । मिलान अंकविहीन हुँदै पुछारमा छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP