Trending
समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी समाज बाढी पहिरो तथा डुबान प्रभावित क्षेत्रमा कोरोनासँगै सरुवा रोगको जोखिम

च्याम्पियन्स लिगका स्टार अझै पनि रोनाल्डो र मेस्सी

काठमाडौं । लामो समयदेखि अर्जेन्टिनी फुटबल स्टार लिओनल मेस्सी र उनका प्रतिस्पर्धी पोर्चुगलका क्रिस्टियानो रोनाल्डोले युरोपेली फुटबलमा राज गर्दै आएका छन् । तर, उनीहरुको राज अब छिट्टै अन्त्य हुने कुनै संकेत देखिएको छैन ।

यी दुवै स्टार खेलाडीले हालै मात्र आफ्नो पुरानो क्लब छाडेका छन् । मेसी बार्सिलोना छाडेर पेरिस सेन्ट जर्मन (पीएसजी) आए भने रोनाल्डो युभेन्टसबाट म्यानचेस्टर युनाइटेड फर्किए ।

अहिले च्याम्पियन्स लिगको समूहचरणको दोस्रो चरणको तालिका आउँदासम्म यी दुवै स्टार आफ्नो क्लबको मुख्य खेलाडीको रुपमा देखिएका छन् ।

मेसीको गोल

पीएसजीमा आएपछि मेस्सीले चौथो खेलमा मंगलबार म्यानचेस्टर सिटीसँगको खेलमा गोल गरे । उनले टोलीका युवा खेलाडी केलियन एमबाप्पेले उपलब्ध गराएको बलमा गोल गरेका थिए । यससँगै उनी अब पीएसजीमा पनि लयमा फर्किएको अपेक्षा गरिएको छ ।

फर्ममा रोनाल्डो

मेस्सीले पीएसजीमा शुरुआत केही सुस्त गरे पनि क्रिस्टियानो रोनाल्डो भने फर्ममा देखिएका छन् । म्यानचेस्टर युनाइटेडको लागि खेलेको शुरुआती पाँच खेलमा उनले पाँच गोल गरिसकेका छन् । उनले गरेको गोलमध्ये सबैभन्दा महत्वपूर्ण गोल बुधबार म्यानचेस्टर युनाइटेडको भिल्लारियलसँगको खेलमा इज्युरी समयमा भएको गोल हो ।

च्याम्पियन्स लिगमा राज

च्याम्पियन्स लिगको इतिहासमा सबैभन्दा धेरै गोल गर्नेमा यी दुवै स्टार सबैभन्दा अगाडि छन् । रोनाल्डोले अहिलेसम्म च्याम्पियन्स लिगको १७८ खेलबाट १३६ गोल गरेका छन् भने मेस्सीले १५१ खेलबाट १२१ गोल गरेका छन् ।

रोनाल्डोले बुधबार भिल्लारियलविरुद्ध गरेको गोलसँगै उनले च्याम्पियन्स लिगमा विभिन्न ३७ टोलीविरुद्ध गोल गर्ने कीर्तिमान पनि राखेका छन् । मेस्सीले ३६ फरक टोलीविरुद्ध गोल गरेका छन् । अहिले पनि युरोपेली फुटबलमा यी दुई स्टार नै प्रमुख खेलाडीको रुपमा कायम छन् ।

मार्काबाट

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP