Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

प्रेस सङ्गठन कपिलवस्तुको जिल्ला सम्मेलन कार्तिक ६ गते हुने

माधव बेल्वासे
चन्द्रौटा,१६ असोज

प्रेस सङ्गठन नेपाल कपिलवस्तुको जिल्ला सम्मेलन कार्तिक ६ गते हुने भएको छ । शनिवार गोरुसिगेमा बसेको जिल्ला सम्मेलन आयोजक समितिको बैठक विभिन्न निर्णय सहित मिति घोषणा गरेको हो । केन्द्रीय परिपत्र अनुसार सम्मेलनको तयारी सुरु गरिएको हो । बैठकलाई सम्बोधन गर्दै नेकपा माओवादी केन्द्रका जिल्ला कार्यालय सचिव सरोज खनालले सहमतिको आधारमा सङ्गठनलाई बलियो बनाउन सुझाव दिनुभयो ।

विगत देखि नै प्रेस सङ्गठन कपिलवस्तु पत्रकारिता क्षेत्रमा अब्बल रहेको भन्दै नेतृत्व समक्ष हुनुपर्नेमा जोड दिनुभयो । पत्रकारितामा पदको लडाई नगरी कलमको माध्यम वाट सशक्त बन्नुपर्ने खनालले बताउनुभयो । पत्रकारहरूको क्षमता वृद्धि र सञ्चारमाध्यम बलियो बनाउन स्थानीय सरकार प्रदेश सरकार र केन्द्र सरकारले विशेष ध्यान दिनुपर्ने जनाउनुभयो । प्रेस सङ्गठनका केन्द्रीय सदस्य मनिस कार्कीले प्रेस सङ्गठनको अब आउने नेतृत्व सर्वसम्मत र कुशल नेतृत्व बनाउन आफू लागि पर्ने बताउनुभयो । बैठकले अर्जुन बेल्वासेको संयोजकत्वमा चार सदस्य सदस्य नवीकरण कमिटी गठन गरेको छ । त्यस्तै डिलाराम भुसालको संयोजकत्वमा शिव बन्जाडे र विजय पौडेल(आभास)लाई निर्वाचन मण्डल चयन गरिएको छ ।
बैठकले सङ्गठन सर्वसम्मति बनाउन कार्यदल समेत बनाएको छ । वसन्त गिरीको संयोजकत्वमा चिन्ता परियार र नेत्र पाण्डे सदस्य रहने गरी कार्यदल बनाएको हो । सम्मेलन मार्फत सर्वसम्मति रूपमा चयन गर्नको लागि आजै बाट आकाक्षीहरु सँग छलफल गर्ने संयोजक गिरीले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP